More Website Templates at TemplateMonster.com!
Profesjonalne Sklepy Internetowe

Coraz więcej przedsiębiorstw rozbudowuje swoją działalność o e-handel, dzięki któremu klienci mogą w łatwy sposób przeglądać ofertę i zamawiać interesujące ich produkty lub usługi. Stworzony przez nas sklep internetowy jest intuicyjny, przez co użytkownik z łatwością dokona transakcji. Budując narzędzie zarządzania sprzedażą wykorzystujemy nasz autorski imCMS, co daje Ci sprawną kontrolę nad uaktualnianiem oferty sprzedażowej. 
 Sklep internetowy stworzony przez nas zapewnia:

 • Katalog produktów Sprawnie będziesz zarządzał twoim sklepem m.in. grupując produkty w określone kategorie, tworząc ich listy, dodając galerie zdjęć itp.

 • Zamówienia System zamówień sprawi, że praca z e-sklepem stanie się przyjemnością. Wszystkie informacje podane w przystępnej i uporządkowanej formie spowodują, że już nigdy nie pogubisz się w zamówieniach swoich klientów.

 • Przejrzysty interfejs użytkownika Klient nie chce się „zgubić” w twoim sklepie. Jesteśmy więc odpowiedzialni za to, aby układ elementów był przyjazny dla każdego. Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce produktów znalezienie tego „właściwego” nie będzie już problemem.

 • Bezpieczne zakupy Zapewniamy, że klienci twojego e-sklepu zawrą bezpieczne transakcje bez obaw o poufne informacje dotyczące konta bankowego. 

• Płatności Użytkownicy będą mogli korzystać z modułu bezpiecznych płatności internetowych. Szybko i bezpiecznie!